Okna PCV, ale które wybrać?

okna pcv w okleinie orzech
Okna PCV to inwestycja na lata, dlatego trzeba z rozwagą podjąć decyzję o zakupie. Zarówno w domu, jak i mieszkaniu najkorzystniejsze będą okna energooszczędne, których parametry izolacyjności cieplnej zapewniają mniejsze straty ciepła. Dzięki takim oknom, w Twoim domu będzie cieplej, przytulniej i co najważniejsze – zapłacisz mniejsze rachunki za ogrzewanie. Ale oprócz tego, bardzo ważny jest również ich montaż.
Nie wiesz, jak kupić dobre okna PCV?
Podpowiemy, na co zwrócić uwagę.

Jakie okna PCV oferujemy?

Okna PCV, które oferujemy wykonane są z 5-cio i 6-cio komorowych profili o głębokości zabudowy od 71mm do 90mm, cechuje to bardzo dobrą izolacją termiczną i akustyczną. Profile okienne wykonane są z kształtowników z wysokoudarowego PCV co gwarantuje zachowaniem białego koloru przez długie lata. Kolejnym elementem decydującym o sztywności i trwałości okien jest wzmocnienie, które jest wykonane ze stali ocynkowanej o grubości od 1,5mm , 2mm lub 3mm w zależności od zamówienia.
Okna PCV wyposażone są w doskonałej jakości okucia firmy Roto system NT z pasywacją srebrną, które zapewniają komfortową i bezawaryjną obsługę przez długie lata.
Bardzo ważnym elementem jest szyba, która stanowi 70%-80% powierzchni w oknie. Najczęściej używanymi szybami są: pakiet trzyszybowy o przenikalności cieplnej U=0,7 W/m2K lub U=0,5 W/m2K.
Współczynnik przenikania ciepła oferowanych okien PCV wynosi od 0,8 W/m2K do 1,3 W/m2K.
Im współczynnik niższy tym okno jest cieplejsze.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem okien PCV?

Przed zakupem warto zapoznać się z parametrami tzn przenikanie ciepła, szczelność, izolację akustyczną i co gwarantują. Więcej przeczytasz tutaj parametry okien PCV.

Jeśli masz pytanie zapraszamy do kontaktu tel. 509791132