Drzwi aluminiowe i okna aluminiowe

Drzwi aluminiowe otwierane na zewnątrz

Drzwi aluminiowe

Drzwi oferujemy: jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, obrotowe, otwierane do wewnątrz jak i na zewnątrz. Drzwi z izolacją termiczną charakteryzują się energooszczędnością i dźwiękoszczelnością, oferujemy również drzwi do budynków energooszczędnych i pasywnych. Drzwi bez izolacji termicznej mają zastosowanie wewnątrz budynku np o charakterze biurowym.
Drzwi aluminiowe to bezpieczeństwo, wytrzymałość, wysoka odporność na warunki atmosferyczne jak również szerokie możliwości zastosowania.

Okna aluminiowe

Okna z izolacją termiczną zapewniają oszczędność energii i doskonałą dźwiękoszczelność, oferujemy też okna do budynków energooszczędnych i pasywnych. Okna aluminiowe bez izolacji termicznej mają zastosowanie w zabudowie wewnętrznej lub zewnętrznej. Oferujemy okna w dowolnym kształcie: kwadratowe, prostokątne, łukowe, koła, trapezy i wielokąty, jak i dostosowane do różnych stylów: klasyczne, romantyczne oraz współczesne. Oferujemy okna otwierane do wewnątrz i na zewnątrz, okna rozwierno-uchylne, okna dwuskrzydłowe.
Wybierając okna aluminiowe wybierasz trwałość, długowieczność i bezobsługowość.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą systemów drzwi aluminiowych i okien.