Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

drzwi wewnętrzne fokus
Drzwi są ważnym elementem wykończenia wnętrza dlatego szczególną uwagę trzeba zwrócić na ich kolor i wykończenie.
Różnorodność wariantów kolorystycznych, wzorów i wykończeń sprawia, że znajdziesz drzwi dostosowane do własnego stylu, jak i przeznaczenia. Twój dom zyska na funkcjonalności, nabierze stylu i stanie się bardziej reprezentacyjny.

Drzwi wewnętrzne – pomyśl o swoim komforcie

Drzwi wewnętrzne są równie ważne jak wejściowe. Zapewniają intymność i wygodę mieszkania oraz dopełniają stylu wnętrz. Oferujemy drzwi klasyczne i nowoczesne, które sprawdzą się w każdym domu i mieszkaniu. Natomiast do małych pomieszczeń proponujemy praktyczne i eleganckie drzwi przesuwne. Wykorzystuje się w nich nowoczesne systemy naścienne, dzięki którym drzwi są stabilne, ciche i łatwe do przesuwania.

Ponadto oferujemy drzwi techniczne, które spełniają najwyższe wymagania, które można montować we wszystkich wnętrzach. W zależności od modelu, skutecznie wyciszają pomieszczenia (wysokie klasy izolacyjności akustycznej), chronią przed włamaniem (solidne zamki, wzmacniane skrzydła i ościeżnice) i pożarem (przetestowane na odporność ogniową).

Drzwi zewnętrzne – setki kolorów i wzorów do wyboru

Możesz wybrać drzwi wejściowe do mieszkania w kolorze, który będzie harmonizował ze stylem Twoich wnętrz. Na przykład ponadczasowym białym lub beżowym, praktycznym granitowym, stylowym orzechowym czy dębowym. W zależności od potrzeb, drzwi wewnętrzne będą pokryte naturalną lub syntetyczną okleiną.

Drzwi wejściowe do domu lub mieszkania, w zależności od wybranego modelu, będą pomalowane farbą, lakierem, pokryte okleiną drewnianą lub PCV. Modele drzwi wewnętrznych występują w wielu pięknych kolorach – eleganckiej bieli, stonowanym beżu, klasycznym brązie, ciemnym lub jasnym drewnie, a także nowoczesnej szarości.
Proponujemy również drzwi wzmacniane, które występują w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych. Pokryte są naturalnymi, syntetycznymi lub drewnopodobnymi okleinami oraz trwałymi lakierami i farbami. Poszczególne modele różnią się nie tylko okuciami, ale również dekoracyjnymi dodatkami, na przykład szybami i zdobieniami.

Cechy drzwi:

  • Trwałe, poddawane próbom wytrzymałościowym, solidne skrzydła i ościeżnice.
  • Funkcjonalne, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają płynne i bezproblemowe działanie.
  • Atrakcyjne wizualnie, starannie wykończone różnorodnymi farbami, lakierami i okleinami, wzbogacone szybami, ornamentami i listwami.
  • Bezpieczne, wykonane z nowoczesnych, przetestowanych materiałów.

Więcej przeczytasz tutaj: Jak dobrać drzwi wewnętrzne

Pomożemy Ci wybrać drzwi wewnętrzne lub drzwi zewnętrzne, które spełnią wymagania Twoje i Twojego domu.
Jeśli masz pytanie dotyczące wyboru drzwi, zachęcamy do kontaktu tel.509791132

Katalogi drzwi wewnętrznych

 

Katalogi drzwi zewnętrznych